wtorek, 20 sierpnia 2013

Zakynthos: Laganas, podsumowanie cz. 4

To już ostatni post z Zakynthos. Po tych 3 dniach intensywnego zwiedzania resztę czasu postanowiliśmy poświęcić na leniuchowanie w hotelu i na plaży w Laganas. 

Podsumowując koszty to za wycieczkę zapłaciliśmy 5318zł dla 2 osób z wyżywieniem all inclusive. Plus na miejscu wydaliśmy ok 500euro. Byliśmy w sierpniu i musze przyznać że było wtedy bardzo gorąco i duszno. Dopiero wieczorami mozna było "odżyć" kiedy robiło sie chłodniej.

Agios Sostis

Wyspa urzekła nas swoim pięknem! Cudownymi kolorami wody i oczywiście Zatoka Wraku, której chyba nie ma takiej drugiej na całym świecie:)


 Jeśli chodzi o samą miejscowość Laganas to jest to taka imprezownia wyspy. Jeżeli ktoś nie chce korzystać z dyskotek to nie polecam jej. Wieczorami jest tam dużo pijanej młodzieży.


 Plaża w Laganas jest piaszczysta z mnóstwem muszelek. Zejście do morza łagodne. Plaża staje się ładniejsza i rozszerza się idąc w lewą stronę w Kalamaki.  Blisko stąd do Agios Sostis i Marathonisi, jeżeli ktoś ma zamiar tam popłynąć. Ja drugi raz już bym tam nie pojechała. Zdecydowanie wybrała bym Tsivili.Plaża w Laganas


 Pozdrawiam!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz